Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Оголосили підсумки конкурсу представництва України при ООН

Автор:

|

Лютий 28, 2022

|

Рубрика:

Оголосили підсумки конкурсу представництва України при ООН

З родинного гнізда, немов пташа,
Ти полетиш, де світу далечизна,
Та в рідній мові буде вся душа
І вся твоя дорога, вся Вітчизна.
(Дмитро Павличко, «Рідна мова»)

У Міжнародний день рідної мови, який відзначали 21 лютого, ми були раді оголосити результати конкурсу з написання есе на тему: «Якби я був/була головою Генеральної асамблеї ООН», який проводило Постійне представництво України при Організації Об’єднаних Націй у співпраці зі Світовим конґресом українців (СКУ), Світовою організацією українських жіночих організацій (СФУЖО) та в партнерстві зі засобами масової інформації, волонтерами, а також іншими зацікавленими організаціями з метою популяризації української мови за кордоном, її збереження та підтримання серед закордонного українства.
У конкурсі могли брати участь усі охочі україномовні учні старших класів, які проживають за межами України. І ми дуже втішені, що це дозволило залучити широке коло школярів і школярок. Висловлюємо щиру вдячність усім конкурсантам і конкурсанткам незалежно від віку, місця навчання та проживання, які виявили бажання та зацікавленість взяти участь у Конкурсі та надіслали свої роботи.
За результатами оцінювання допущених до участі конкурсних робіт, вітаємо авторів трьох призових місць:
І місце — Ярина Холод, 15 років, 10 клас (м. Трой, штат Нью-Йорк); ІI місце — Марія-Христина Кардаш, 17 років, 12 клас (м. Феєрфілд, штат Нью-Джерзі); III місце — Гавриїл Лоза, 17 років, 12 клас (м. Дженкінтавн, штат Пенсільванія).
Маємо також зазначити, що журі довелося робити нелегкий вибір, адже роботи всіх конкурсантів і конкурсанток були цікавими та творчими. Вони продемонстрували налаштованість молоді брати активну участь у міжнародному житті, а також укотре підтвердили тезу, що саме молоде покоління має бути неодмінним учасником спільних зусиль задля побудови кращого майбутнього як України, так і всього світу.
Вдячні також співорганізаторам заходу СКУ та СФУЖО , інформаційним партнерам, зокрема інформаційній аґенції «Укрінформ», NOVAгазеті, тижневику «Міст», шкільним товариствам, батькам, вчителям, а також усім, хто долучився до організації, в т. ч. активно сприяли широкому поширенню інформації про проведення Конкурсу серед українських громад у найрізноманітніших куточках світу.
Окремо дякуємо усьому складу Оргкомітету та Журі, до яких увійшли Андрій Добрянський, Айла Баккала, Володимир Ільченко, Ірина Мазур, Квітка Семанишин, Марія Слиш, Мирослава Роздольська, Наталія Пошивайло, Софіка Зєлик, Марта Кебало, за реалізацію проєкту, а Андрію Куркову, Ользі Герасим’юк і Валентині Куриловій ще й за чудову подарункову продукцію для переможців та учасників Конкурсу.
Постійне представництво України при ООН продовжуватиме активну співпрацю з організаціями української громади для реалізації різноманітних ініціатив, спрямованих на підвищення обізнаності громадськості про ООН і діяльність у ній України.
Ірина Мазур, почесна консулиня України у Філадельфії

Як повідомляв «Міст», стартував IV Міжнародний конкурс юних перекладачів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply