Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Обговорили співпрацю СФУЖО й України

Автор:

|

Вересень 10, 2021

|

Рубрика:

Обговорили співпрацю СФУЖО й України
Учасниці делегації СФУЖО

Ольга Ревук, заступниця міністра з питань європейської інтеграції України, зустрілася з Євгенією Петровою, головою Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО), та Людмилою Порохняк-Гановською, головою Національної ради жінок України.
Також у заході участь узяли Катерина Левченко, урядова уповноважена з питань гендерної політики, членкині Національної ради жінок України та лідерки жіночих громадських об’єднань. У центрі уваги були питання об’єднання зусиль для запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.
«Ольга Ревук зазначила, що лідерство жінок та їхніх об’єднань є рушієм розв’язання соціальних проблем. Важливою є підтримка жінок, постраждалих від домашнього насильства, насильства за ознакою статі та торгівлі людьми, які перебувають за кордоном, із боку українських жіночих організацій у цих країнах. Однією з форм такої підтримки є розвиток соціального підприємництва, поширення інформації про жіночі організації, які надають підтримку постраждалим у різних країнах», — ідеться в повідомленні пресслужби міністерства.
Також обговорили питання проведення наукових досліджень із питань розвитку жіночого руху, діяльності українських жіночих організацій у країнах, де мешкає українська діаспора. Крім цього, відзначили вагомий вклад Міністерства соціальної політики України у впровадженні положень резолюції Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй № 1325.
Ольгу Ревук і Наталію Богданову, фахівчиню експертної групи з питань протидії торгівлі людьми, домашньому насильству та гендерної рівності Директорату розвитку соціальних послуг і захисту прав дітей нагородили орденом Національної ради жінок України «Жінка. Мир. Безпека».
Як повідомляв «Міст», СФУЖО представила флешмоб до ювілею Незалежності України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply