Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Обговорили питання координації допомоги для протидії Covid-19

Автор:

|

Квітень 28, 2020

|

Рубрика:

Обговорили питання координації допомоги для протидії Covid-19

Інформація про потреби України у фінансовій, експертній або матеріально-технічній допомозі для протидії епідемії коронавірусу збирають та оновлюють щотижня через єдиний координаційний механізм. Про це розповів Вадим Пристайко, віцепрем’єр України з питань європейської ф євроатлантичної інтеграції під час відеозустрічі з керівництвом Світового конгресу українців (СКУ).
«Цей механізм покращить взаємодію з усіма партнерами, які підтримують Україну. Важливо, що й Україна робить свій внесок у боротьбу з пандемією у світі, допомагаючи партнерам. Українські літаки безперервно доставляють по усьому світу необхідні вантажі для боротьби з коронавірусом, а українські спиртзаводи здатні виробляти рекордні обсяги медичного спирту для засобів дезінфекції», — наголосив він.
За словами чиновника, координація цих зусиль, зокрема, й через світові осередки українців, є важливою для ефективності вжитих заходів та своєчасної відповіді на першочергові потреби. Він також повідомив представникам СКУ, що уряд працює над додатковими механізмами для підтримання економіки, соціальної й інших сфер. «Уряд працює і над більш стратегічними кроками, зокрема, налагодженням українського виробництва медичних товарів та обладнання, а також програмами підтримки для мікро- та малого бізнесу. Нещодавно уряд схвалив рішення, яке дозволить малому бізнесу отримувати позики під 0 %. Це стимулюватиме виробництво медичних та інших потрібних товарів в Україні та збереження робочих місць», — зазначив п. Пристайко.
Водночас він подякував керівництву СКУ за активну участь та практичну допомогу Україні під час пандемії коронавірусу. «Українці всього світу підтримали одне одного в ці складні часи. Пандемія лише довела, що ми сильніші, коли діємо разом», — зауважив урядовець.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply