Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

На Алеї українських діаспор невідомі знищили дерево

Автор:

|

Січень 27, 2021

|

Рубрика:

На Алеї українських діаспор невідомі знищили дерево
Сосна раніше

У Русанівському парку в Києві на Алеї українських діаспор на Новий рік вандали зрубали сосну від діаспори штату Північна Кароліна. Як повідомив Олександр Білера, один із координаторів проекту, зрубана рослина —чорна сосна. «Немає цензурних слів і часу розповідати, скільки сил потрачено на вирощування цього дерева», — зазначив він.
На розміщених ним світлинах видно, що невідомі зрубали верхівку дерева, залишивши кілька нижніх гілок при стовбурі. У коментарях до допису припускають, що дерево ще може вижити, хоча, таким гарним і рівненьким, як колись, уже не буде. За фактом нищення вандалами сосни на Алеї українських діаспор п. Білера звернувся до правоохоронців. Учасники проєкту також обговорюють можливість оновлення освітлення та встановлення камер відеоспостереження на алеї.
На місці події можуть замінити табличку або висадити нове дерево. Одним із варіантів пропонують залишити, напис: «Тут була сосна 4 м». Водночас декотрі мешканці Русанівки висловили готовність об’єднатися у відповідну групу і висадити нове дерево замість зрубаного.
В умовах мегаполісів загальний стан сосни чорної кращий, ніж сосни звичайної. Ця порода більш стійка до диму та промислових викидів. Чорну сосну широко використовують у захисних насадженнях, завдяки нечутливості до солі, промислового пилу та диму, що містять діоксиди, здатності зростати в сухих умовах, добре поглинати SO2, NO2.
Як повідомляв «Міст», Алея українських діаспор поповнилася новими деревами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply