Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Музей української діаспори знову відчинив двері для відвідувачів

Автор:

|

Липень 12, 2020

|

Рубрика:

Музей української діаспори знову відчинив двері для відвідувачів
Музей української діаспори

Музей української діаспори у Києві поновив свою роботу, однак із обмеженнями через пандемію коронавірусу. Зокрема музей можна відвідувати лише в масках/респіраторах, дотримуючись у залах санітарної дистанції (1,5 м). Особам без індивідуальних засобів захисту у відвідинах музею буде відмовляють. На вході проводять температурний скрінінг, відвідувачі з явними ознаками респіраторних захворювань і підвищеною температурою в музей не пускають.
Екскурсії проводять індивідуально або для груп до чотирьох осіб, тому їх потрібно замовляти заздалегідь. Музей забезпечений усіма необхідними антисептичними засобами для відвідувачів.
Нагадаємо, що Музей української діаспори заснували 1999 року. Він є філією Музею історії м. Києва. Експозиція розповідає про історію української еміґрації та відомих українських еміґрантів, котрі прославили Україну далеко за її межами.
У музеї можна ознайомитися з життям і творчістю видатних діячів культури, науки та мистецтва українського походження, побачити унікальні світлини та документи, що розповідають про складні життєві випробування колишніх співвітчизників та їхній шлях до успіху.
Серед унікальних експонатів — колекція творів мистецтва та персональні речі представників родини Кричевських, котрих доля розкидала по різних куточках світу — США, Франція, Венесуела. Зокрема, в музеї експонують графічні твори і живопис Василя Григоровича, Миколи Васильовича та Катерини Василівни Кричевських.
Також у музеї представлена творчість художників Олекси Булавицького (США), Людмили Морозової (США) та скульптора Петра Капшученка (Арґентина-США). Окрема меморіальна зала присвячена зірці світового балету Сержу Лифарю (Франція), видатному танцюристу та хореографу родом із Києва. Крім постійної експозиції в музеї постійно проводять виставки та культурно-мистецькі заходи. На постійній основі діє проєкт «Наш Сікорський», присвячений видатному авіаконструктору.
Як повідомляв «Міст», раніше Музей української діаспори поповнився цінним експонатом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply