Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Музей української діаспори у Києві просить допомоги

Автор:

|

Березень 01, 2018

|

Рубрика:

Музей української діаспори у Києві просить допомоги

Музей української діаспори у Києві працює над створенням нової сучасної експозиції, для якої потрібно віднайти певні історичні експонати. Про це повідомила Ганна Лексіна, провідний науковий співробітник музею. Науковий колектив просить допомоги в наповненні фондів експонатами та матеріалами, які розповідають про історію окремих українських родин в Америці, а також розкривають діяльність українських діаспорних інституцій першої, другої та третьої хвилі еміґрації.
Зокрема, музей збирає такі експонати: історичні матеріали з DP-таборів — книги, плакати, видані в DP-таборах, а також особисті речі (посвідки, фотографії, листи) тощо; особисті фотографії та речі українців першої, другої та третьої хвилі еміґрації, які розкривають тему переселення; платівки зі записами української музики та українських виконавців, видані в різних країнах світу; документи, пов’язані зі заснуванням і діяльністю різноманітних українських інституцій першої, другої та третьої хвилі еміґрації; твори мистецтва авторства відомих діячів української культури діаспори.
«Будемо вдячні приватним особам, а також інституціям, які відгукнуться на наше прохання! Створимо оновлений музей разом!» — закликають організатори експозиції.
Матеріали та експонати можна надсилати за адресою: Україна, 01015, м. Київ, вул. Московська, 40б,
Музей української діаспори. Тел.: +38-044-280-6418, e-mail: museum.diaspora@gmail.com

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply