Новини для українців всього свту

Friday, Apr. 16, 2021

Музей діаспори долучився до проєкту, присвяченому Сікорському

Автор:

|

Липень 30, 2020

|

Рубрика:

Музей діаспори долучився до проєкту, присвяченому Сікорському

Музей української діаспори став учасником проєкту Museum Sikor Sky зі створення віртуального музею-хабу, присвяченого видатному авіаконструктору українського походження Ігорю Сікорському. «Музей української діаспори та його директор Оксана Підсуха і співкуратор виставки «Наш Сікорський» Ганна Лексіна стали учасниками надзвичайно важливого і цікавого проєкту — Museum Sikor Sky! Впродовж наступних чотирьох місяців команда однодумців буде працювати над створенням віртуального музею-хабу, присвяченого всесвітньо відомому киянину та батьку гелікоптера», — йдеться в дописі у Facebook.
Нещодавно відбулася робоча зустріч команди проєкту Museum Sikor Sky, яку приймав Музей української діаспори. Museum Sikor Sky» — віртуальний музей-хаб, платформа гейміфікації історико-культурного та науково-технічного контенту. Цей проєкт почала реалізовувати 2020 року громадська організація «Креативна Україна» за кошти «Українського культурного фонду».
«Організація в Україні відкритої музейної вебплатформи на базі оцифрованого київського Будинку Сікорських — пам’ятки історії національного значення та місця народження генія світової авіації — започатковує унікальну програму віртуального об’єднання авіакосмічних музеїв світу», — йдеться в дописі.
Платформа презентує Україну та Київ через візит до колиски гелікоптера Sikorsky на вул. Ярославів Вал, 15б. А вже в середині Museum Sikor Sky можливо буде побачити піонерів авіації й їхні винаходи, потрапити у кабіну «Іллі Муромця», пройти київськими та заокеанськими шляхами Ігоря Сікорського, відкрити за дверима цифрового світу інші музейні простори, що приєднаються до проєкту, а ще самому змоделювати авіаконструкції та навчитися повітряному бою і пілотуванню у космосі.
Як повідомляв «Міст», Музей української діаспори знову відчинив двері для відвідувачів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply