Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Молоді діаспори пропонують ділитися ідеями

Автор:

|

Грудень 31, 2020

|

Рубрика:

Молоді діаспори пропонують ділитися ідеями
Форум української молоді діаспори

Юних представників діаспори запрошують взяти участь у Міжнародному конкурсі проєктів серед української молоді за кордоном «Бренд Україна: творимо разом». Організаторами конкурсу виступають Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою та Українська школа в Об’єднаних Арабських Еміратах «Софія» у партнерстві зі Світовою федерацією українських жіночих організацій та Світовою координаційно-виховною радою Світового конґресу українців.
До участі в конкурсі запрошують, зокрема, учнів українських шкіл, членів українських молодіжних патріотичних громадських організацій тощо. Мета конкурсу — залучити українських дітей із усього світу до творення та промоції образу України в їхніх середовищах.
Тисячі дітей-громадян України та дітей українського походження є членами молодіжних патріотичних організацій, учнями і студентами закордонних навчальних закладів, які постійно представляють Україну під час різноманітних Міжнародних днів та інших заходів, які проводять у багатьох країнах. Зараз ці презентації організовують окремі батьки і діти, відсутні якісні презентаційні матеріали про Україну, об’єднані цілісною ідеєю, які б сприяли покращенню іміджу нашої країни.
Також відсутні цікаві матеріали про Україну саме для дітей і молоді; бракує презентаційних матеріалів, якісно перекладених іноземними мовами (крім англійської) та створених із урахуванням специфіки сприйняття України в різних реґіонах і країнах світу тощо.
Саме з метою дослідження цих особливостей, пошуку цікавих ідей для формування іміджу України, об’єднаних спільною стратегією, створення бази презентаційних матеріалів про бренд «Україна» з урахуванням особливостей дитячої аудиторії ініціювали проведення міжнародного конкурсу проєктів.
Завдання ініціативи: пошук ідей для формування позитивного іміджу України серед різних цільових авдиторій з урахуванням специфіки країн світу та особливостей дитячої та молодіжної авдиторії; стимулювання творчого потенціалу української молоді за кордоном для пошуку нових нестандартних і малобюджетних засобів комунікації, за допомогою яких доцільно поширювати інформацію про бренд «Україна» в різних країнах і реґіонах світу; пошук ідей для дитячої та молодіжної культурної дипломатії України в світі; зацікавлення учнів українознавчих шкіл за кордоном у вивченні предметів «Українознавство», «Українська мова», «Історія України», «Родзинки дипломатії» тощо; привернення уваги громадськості в Україні та за кордоном до бренду «Україна» тощо.
Як повідомляв «Міст», молодь діаспори закликає світ посилити тиск на РФ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply