Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Молодь передала гостинці дітям бійців АТО

Автор:

|

Грудень 24, 2015

|

Рубрика:

Молодь передала гостинці дітям бійців АТО
Прес-конференція СУМ

Прес-конференція СУМ

На Тернопільщину прибули 130 пакунків із одягом, взуттям, шкільним приладдям і солодощами. Подарунки надіслали учасники Спілки української молоді (СУМ). Як повідомили в прес-службі Тернопільської обласної державної адміністрації, гостинці доставлять адресатам до свята Миколая та Різдва, в рамках акції «Теплом зігріємо серця».
«У першу чергу, такі подарунки передамо дітям, батьки котрих загинули на Сході країни, боронячи незалежність і територіальну цілісність нашої держави, дітям із особливими потребами, чиї батьки перебувають в зоні проведення антитерористичної операції» (АТО), — розповіла Мар’яна Марець, координатор тернопільського етапу акції. Крім дітей із сімей військових, гостинці отримають і малюки з родин вимушених переселенців.
Організатори акції зазначають, що акція також має і велике моральне значення, адже засвідчує єдність українців світу, незалежно від місця їхнього проживання чи віку. Акцію «Теплом зігріємо серця» члени СУМ проводять уже вдруге. Загалом цього року молодь зі США, Канади, Великої Британії й Австралії надіслали понад 1,5 тис. пакунків із гостинцями для своїх ровесників, котрі проживають у різних куточках України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply