Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Молодь діаспори запрошують на стажування у ВРУ та ЗМІ

Автор:

|

Листопад 07, 2018

|

Рубрика:

Молодь діаспори запрошують на стажування у ВРУ та ЗМІ

Талановита молодь із діаспори пройде стажування у Верховній Раді України (ВРУ) та центральних засобах масової інформації (ЗМІ) у рамках міжнародної акції. Про це йдеться на сайті Світового конґресу українських молодіжних організацій (СКУМО). «З 19 по 26 листопада ц. р. в Україні відбуватиметься міжнародна акція «Українська політика та ЗМІ очима молоді», — йдеться у повідомленні.
За інформацією СКУМО, основними вимогами до учасників стажування є віковий ценз — 18-35 років, досвід роботи з молоддю у громадському або державному секторі та готовність ділитися власним досвідом. Витрати на проживання та харчування покривають організатори, проте транспортні витрати — за рахунок учасників. Метою проекту є активізація участі молодих людей у громадському та суспільно-політичному житті України.
Організаторами заходу виступають СКУМО та Міністерство молоді та спорту України за підтримки Міністерства інформаційної політики, Київської обласної державної адміністрації та міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна-діаспора». Як писав «Міст, торік 40 талановитих молодих людей із діаспори вже стажувалися у Верховній Раді та центральних ЗМІ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply