Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Молодь діаспори запрошують до «Країни Win Win»

Автор:

|

Листопад 13, 2019

|

Рубрика:

Молодь діаспори запрошують до «Країни Win Win»

Зимова освітньо-інформаційна програма «Країна Win Win» для молоді української діаспори, яка пройде 10-17 січня 2020 року, запрошує учасників. Про старт програми оголосив Денис Коляда, керівник ГО «Великого бажайте» (організатор проєкту), співзасновник всеукраїнського діалогу Principium, історик та активіст.
Він зазначив, що цього року кожна програма буде тематичною. Тема програми «Зима 2020» — це мережі в політиці, бізнесі, культурі, громадському секторі.
Цього року до проєкту також хочуть залучити представників національних меншин і корінних народів, що проживають на території України. На завершення програми планують провести форум про важливість горизонтальних мереж у сучасному світі. Денис Коляда нагадав, що форум Principium — це діалог про спільноти, громади, союзи, і запросив до співпраці представників діаспори, еміґрантів і громадський сектор України.
«Завдання, які ми перед собою ставимо: формування активної мережі учасників програми; залучення професійних спікерів; діалог молоді з владою без посередників; розмова про бізнес; історія української мрії; цінності як основа нашої самомодифікації й інструмент для загальноукраїнської єдності; напрацювання практичних пропозицій для розбудови спільноти «Країна Win Win»; розробка, підтримка і реалізація проектів учасників програми в середовищі їхнього проживання», — зазначив активіст.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply