Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Міжнародна зустріч у клініці Bel Etage

Автор:

|

Жовтень 07, 2021

|

Рубрика:

Міжнародна зустріч у клініці Bel Etage
Обмін думками

Українські лавреати ордена Святого Пантелеймона Українського лікарського товариства (УЛТ) у Німеччині взяли участь у семінарі у приватній лікарні Дюссельдорфа Bel Etage. Захід відкрив Гусейн Сенюрт, медичний директор шпиталю. З професійним ентузіазмом він ознайомив учасників із повсякденним життям закладу та розповів про методи хірургічного лікування відновлення рухів. Олег Майкан, головний лікар ортопедичної клініки, активно підтримував його медичними поясненнями. Андреас Шміц, власник лікарні Bel Etage, головний лікар клініки нейрохірургії та фахівець із протезування міжхребцевих дисків, також привітав учасників семінару та розповів про нові методи лікування, високотехнологічну медицину та можливість лікарів із України проходити стажування в шпиталі. У цьому обміні акцент зроблений на забезпеченні багаторічних ноу-гау й анонсуванні нових методів лікування.
Було також дуже приємно вітати на цій зустрічі гостей із Нідерландів та України. Цього року А. Люненбурґ, а також проф. Базидевич, президент Світової федерації українських лікарських товариств (СФУЛТ), були нагороджені орденом Св. Пантелеймона в Україні за їхню надзвичайну відданість, міжнародну благодійність і високий професіоналізм лікаря. У цьому контексті п. Люненбурґ розповів про створення своєї організації «Україна потребує допомоги», головою якої є його мати Л. Люненбурґ. Проф. Базилевич поінформував присутніх про діяльність СФУЛТ за кордоном і розповів історію УЛТ.
Після цього з доповіддю виступила Д. Чайківська, лавреатка Ордена св. Пантелеймона (2008), генеральний секретар «Карітас України» про проєкти «Бути там, коли це найнеобхідніше». Цю частину семінару завершив о. Пушкар із Бамберґа (Німеччина), який розповів про свою багаторічну благодійну діяльність для України.
До нашого семінару приєдналися з привітання та коротенькими інформаційними повідомлення (Online Mikrosoft Teams) наші міжнародні колеги. Віцепрезиденти СФУЛТ Р. Горбовий із США, голова УЛТ у Швейцарії О. Саутер, заступник голови УЛТ у Великій Британії Д. Оугрін і голова УЛТ в Австрії М. Корпан.
Усі привітали нових переможців та жваво обмінялися з учасниками семінару думками на медичні й організаційні теми.
Проф. Корпан за свої великі заслуги перед Україною, 10 вересня 2021 отримав орден «Гордість Нації України».
А. Капроцький, заступник голови Об’єднання українських організацій у Німеччині, приєднався до учасників семінару оnline.
Офіційну частину заходу завершив д-р Батруч, голова УЛТ у Німеччині, побажанням розвивати міжнародну співпрацю між товариствами на добро України. Успішним завершенням був товариський обід та екскурсія історичним центром Дюссельдорфа.
Як повідомляв «Міст», львівська лікарня отримала надсучасного робота-хірурга.

Ярослава Ферголен

About Author

Meest-Online