Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Міжнародна школа україністики вперше відбудеться взимку

Автор:

|

Вересень 26, 2020

|

Рубрика:

Міжнародна школа україністики вперше відбудеться взимку
Ірина Ключковська, голова МІОК

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на навчання у ХІV Міжнародній школі україністики «Крок до України», яка вперше відбудеться у віртуальному форматі взимку: 25 січня — 7 лютого 2021 року.
У школі пропонують два тижні інтенсиву з вивчення української мови як іноземної відповідно до рівнів володіння мовою: початковий (А1-А2), середній (В1-В2), високий (С1-С2); щоденні заняття у малих групах (до чотирьох осіб) і щоденну розмовну практику з носієм мови; дискусійні розмовні клуби вихідного дня.
На вибір є дві опції графіку занять за київським часом: із 10.00 і з 15.00. Зареєструватися й отримати детальнішу інформацію можна за посиланням: https://bit.ly/2FzSfzv
Нагадаємо, що ХІІІ Міжнародна літня школа україністики МІОК «Крок до України» завершила свою роботу 26 липня ц. р. Вручили сертифікати 20 слухачам із Арґентини, Бразилії, Німеччини, Іспанії, Польщі, Росії та Румунії.
Школа вперше пройшла у віртуальному режимі. Новими були також форма, засоби, програма, методика, країни учасників і багато іншого. Два тижні студенти навчалися за оригінальними авторськими методиками, апробованими за кордоном. Учасники програми отримували максимум інформації за мінімум часу, практикували мову на щоденних розмовних практиках із носіями мови, під час зустрічей із відомими сучасниками, здобували досвід публічних виступів українською та створювали середовище, в якому навіть після закінчення школи можна практикувати мову.
Як повідомляв «Міст», раніше МІОК презентував результати дослідження активності міґрантів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply