Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Міжнародна конференція «Українські громади за кордоном»

Автор:

|

Квітень 16, 2021

|

Рубрика:

Міжнародна конференція «Українські громади за кордоном»
Учасники вебінару МІОК

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» оголосив про проведення міжнародної віртуальної конференції «Українські громади за кордоном: нові точки відліку», яка відбудеться 22 квітня ц. р. о 16.00 за Київським часом.
«Українська спільнота за кордоном продовжує рости, розвиватися, змінюватися. Під час конференції у фокусі нашої уваги постануть питання формування та розвитку нових українських громадських об’єднань за кордоном, а також трансформація діяльності українських громадських організацій із давньою історією, яка зумовлена новими викликами. Особливу увагу звернемо на способи їхньої комунікації, мережування, взаємодії з Україною та між собою», — повідомили організатори.
Вони запевнили, що думку кожного учасника врахують завдяки інноваційним ресурсам, які дозволять зробити захід максимально інтерактивним. Учасники заходу разом шукатимуть відповіді на запитання: чому з’являються нові українські громади та організації за кодоном? чи змінилася діяльність українських діаспорних організацій в сучасних умовах? наскільки ефективною є взаємодія нових громад та діаспорних організацій? які очікування українців з-за кордону від співпраці з Україною?
До конференції запрошують українських громадських активістів і волонтерів з-за кордону, дослідників та експертів із міґрації, а також представники державних органів влади й усіх, кого цікавить питання розвитку українських громад за кордоном та сучасної міґрації. Участь у заході безоплатна за умови попередньої реєстрації. Термін завершення реєстрації — 18 квітня ц. р. (включно).
Як повідомляв «Міст», МІОК презентував портал про українські навчальні заклади за кордоном України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply