Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

МІОК запросив до ХV Міжнародної школи україністики

Автор:

|

Липень 03, 2021

|

Рубрика:

МІОК запросив до ХV Міжнародної школи україністики
Ірина Ключковська, голова МІОК

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» проведе у віртуальному режимі онлайн ХV Міжнародну школу україністики «Крок до України». Дати проведення: 19 липня — 1 серпня ц. р.
«Ти — іноземець, українець, який живе за межами України, слухач українознавчих студій за кордоном, майбутній студент закладу вищої освіти в Україні чи просто закоханий в українську мову? Мрієш розмовляти українською? Тобі цікава модерна і традиційна Україна? Тоді тобі на Міжнародну школу україністики «Крок до України» в режимі онлайн», — йдеться в повідомленні.
У школі ХV Міжнародної школи україністики: забудеш про мовний бар’єр та малий словниковий запас слів; зануришся в мовне середовище; щоденно практикуватимеш мову; дискутуватимеш із відомими українцями; здобудеш досвід публічних виступів українською. «На школі ти не лише заговориш українською, а й познайомишся з історією, культурою, традиціями давньої, а також реаліями сучасної України. Відвідаєш віртуальні екскурсії у прямому ефірі у студіях, лабораторіях і майстернях митців, переглядатимеш українські новинки у сфері мистецтва та поспілкуєшся з відомими особистостями України (політиками, лікарями, дизайнерами, співаками, режисерами, художниками тощо)», — зазначили у МІОК.
У програмі школи: два тижні інтенсиву з української мови як іноземної (А1-С2); щоденні заняття у малих групах до чотирьох осіб (90 хв.); щоденна розмовна практика (60 хв.); дискусійні клуби вихідного дня з відомими українцями (90 хв.); дві опції графіку занять: 10.00 і 15.00 за київським часом; додаткова пропозиція — індивідуальні заняття.
Як повідомляв «Міст», МІОК обмінявся досвідом із освітянами Арґентини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply