Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

МІОК провів вебінар для українських педагогів за кордоном

Автор:

|

Травень 25, 2020

|

Рубрика:

МІОК провів вебінар для українських педагогів за кордоном
Учасники вебінару МІОК

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) національного університету «Львівська політехніка» на запрошення Світової координаційної виховно-освітньої ради (СКВОР) Світового конґресу українців (СКУ) провів на платформі GoToMeeting другий вебінар «Навчальний проєкт «Образки з Лесиного життя» для педагогів українознавчих суботніх і недільних шкіл за кордоном і колег із України.
«У вебінарі в режимі он-лайн взяли участь 40 освітян із різних країн і континентів, зокрема, з Австралії, Арґентини, Канади, Німеччини, Франції, Росії, Польщі, України й інших країн», — йдеться у повідомленні МІОК.
Вебінар продовжив серію онлайн-заходів, які започаткувала СКВОР у відповідь на нові виклики. «В нових умовах, коли дистанційні методи організації навчального процесу є особливо актуальними, МІОК як інституція, що співпрацює з українцями з-за кордону, зокрема, в сфері освіти, підтримуючи українське шкільництво у світі, розробив нові навчальні матеріали. Позаяк наступного року ми відзначаємо 150-ліття від дня народження Лесі Українки, то ознайомлення учнів з життям і літературною діяльністю цієї видатної українки є дуже актуальним», — зазначили у повідомленні.
На початку заходу Ірина Ключковська, директорка МІОК, представила презентаторок і розповіла про нові проєкти, над якими працює колектив інституту, зокрема, портал «Український освітній всесвіт» і навчальну розробку «Образки з Лесиного життя».
Вебінар проводили працівниці МІОК: старша наукова співробітниця Оксана Горда та наукова співробітниця Оксана Трумко. З їхньої презентації учасники дізналися для кого створені та рекомендовані ці навчальні матеріали та для яких форм навчального процесу їх можна використовувати; структуру курсу, що спрямований на розвиток трьох видів мовленнєвої діяльності: слухання, читання та говоріння; тематику текстів і типи завдань, які розробили працівники МІОК; як працювати з цими матеріалами й адаптувати їх для своєї аудиторії тощо. Усі, хто брав участь у вебінарі, мали змогу виконати пропоновані завдання та задати запитання презентаторкам.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply