Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

МІОК презентує портал про заклади за кордоном

Автор:

|

Лютий 08, 2021

|

Рубрика:

МІОК презентує портал про заклади за кордоном

Презентація порталу «Український освітній всесвіт» — інтерактивної мапи та форуму українознавчих освітніх закладів за кордоном — від Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) національного університету (НУ) «Львівська політехніка» відбудеться 12 лютого. На заході можна буде дізнатися, як працювати на новому сайті, ознайомитися з його інструментарієм і перевагами, які цей ресурс надає своїм користувачам.
«Український освітній всесвіт» — це перша у світі комунікаційна платформа, яка у віртуальному режимі дасть змогу швидко й якісно створювати новий інтелектуальний продукт, обмінюватися досвідом, шукати та знаходити нові підходи для роботи з учнями і студентами різних вікових категорій. Вона створена для запровадження інновацій до освітнього процесу українознавчих освітніх закладів за кордоном, а також для поширення знань про українську культуру й історію у країнах проживання.
Крім цього, проєкт покликаний сприяти мережуванню, налагодженню комунікації та співпраці між різними типами українознавчих освітніх закладів за межами України, формуванню освітнього середовища, розвитку та зміцненню української освіти за кордоном, учні та студенти якої в майбутньому оперуватимуть правдивими знаннями про Україну й українську культуру в країнах проживання.
До участі в заході запросили: владику Степана Суса, голову Пасторально-міґраційного відділу Української греко-католицької церкви; Павла Ґрода, президента Світового конґресу українців (СКУ); Ларису Дір, начальницю Управління з питань закордонного українства та гуманітарної співпраці Міністерства закордонних справ України; Оксану Левицьку, голова Світової координаційної виховно-освітньої ради СКУ; українських освітян із усього світу.
Подія відбудеться на платформі Zoom о 17.00 за Києвом 12 лютого. Meeting ID: 836 3603 5391, Passcode: MIOK. Участь у заході — безкоштовна. Для попередньої реєстрації необхідно заповнити відповідну форму. За детальнішою інформацією можна звертатися за електронною адресою: congress@miok.lviv.ua.
Як повідомляв «Міст», школа «Крок до України» вперше стартувала взимку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply