Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

МІОК і СУР підписали угоду про партнерство

Автор:

|

Грудень 02, 2022

|

Рубрика:

МІОК і СУР підписали угоду про партнерство
Підписання документу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» та Союз українців Румунії уклали угоду про освітнє, наукове, культурне й економічне партнерство. Документ підписали Ірина Ключковська, директорка МІОК, і Микола-Мирослав Петрецький, голова СУР.
«Угода передбачає сприяння розвитку української освіти, науки, мови та культури в Україні й у країнах, де проживають представники української меншини за кордоном, з наголосом на спільному розвитку інноваційного потенціалу сторін. Обидва партнери віддані задоволенню та захисту своїх законних національно-культурних, інформаційних, творчих, наукових і соціальних інтересів і керуються взаємною зацікавленістю у спільному розвитку», — йдеться в повідомленні.
Співпрацю здійснюють на засадах рівноправності, взаємної вигоди, чесного ділового партнерства, а також підтримки взаємних ділових контактів сторін. Договір не встановлює будь-яких обмежень незалежності та самостійності сторін у здійсненні статутної діяльності, діючи від свого імені.
Угода про партнерство стала результатом візиту п. Петрецькoгo до Львівської області. Тоді делегація CУР домовилася з українськими партнерами про започаткування культурно-освітньої інституційної співпраці між Львівською обласною військовою адміністрацією та CУР, з наголосом на збереженні традицій українців Румунії та зміцненні співпраці між країнами.
Як повідомляв «Міст», МІОК провів чергову міжнародну конференцію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply