Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

МІОК долучився до конференції про переселення українців

Автор:

|

Листопад 26, 2021

|

Рубрика:

МІОК долучився до конференції про переселення українців
Учасники конференції

Оксана Горда, Оксана Трумко, Галина Темник та Оксана Галайчук, наукові співробітниці Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у міжнародній науковій конференції в Сербії «Переселення українців на терени колишньої Югославії».
Також на конференції були присутні учасники з Італії, Казахстану, Канади, Польщі, Румунії, Сербії, Угорщини, України та Хорватії. «Команда МІОК презентувала освітню діяльність інституту. Галина Темник та Оксана Галайчук представили концепцію лінгвокраїнознавчого підручника з української мови як іноземної (на матеріалі підручників МІОК), а Оксана Горда й Оксана Трумко ознайомили присутніх із навчальними ресурсами, способами організації освітнього процесу та формами проведення занять на Міжнародній школі україністики МІОК «Крок до України», — йдеться в повідомленні установи.
У МІОК зауважили, що прозвучали схвальні відгуки закордонних колег про навчальні ресурси з вивчення української мови як іноземної, створені авторськими колективами МІОК (підручник «Ключ до України: міста і люди», навчальний портал «Крок до України»), які викладачі-україністи закордонних закладів вищої освіти використовують на заняттях зі своїми студентами. «Упродовж двох днів роботи конференції працівники нашого інституту мали змогу ознайомитися з історією становлення та розвитку україністики в Сербії та Хорватії, проблемами міжкультурної взаємодії в контексті співпраці між балканськими країнами й Україною, діяльністю знакових для України постатей на теренах колишньої Югославії. Участь була корисною для налагодження нових знайомств та обміну контактами», — додали в інституті.
Як повідомляв «Міст», МІОК започатковує новий освітній проєкт.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply