Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

МІОК анонсував дискусію про вимушених міґрантів

Автор:

|

Червень 18, 2022

|

Рубрика:

МІОК анонсував дискусію про вимушених міґрантів
Ірина Ключковська, голова МІОК

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» запросив охочих приєднатися до онлайн-дискусії «Українські вимушені міґранти в Європі: допомога діаспори».
Під час події порушуватимуть такі питання: Як діаспора допомагає українським вимушеним міґрантам у країнах Європи? Які нові напрями роботи реалізовує діаспора й як налагоджує діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування у своїх країнах для допомоги українцям? Які проблеми українських вимушених міґрантів потрібно вирішувати нагально та хто може у цьому допомогти? Чи вдасться зберегти національну ідентичність українських вимушених переселенців і залучити їх до громадської діяльності в країнах Європи? Яке майбутнє чекає на українських вимушених переселенців?
Спікери дискусії: очільники українських діаспорних організацій із Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії та Угорщини — країн, до яких найбільше зосереджені потоки українців. Захід відбудеться 17 червня ц. р. на платформі Zoom. Початок: о 17:00 за київським часом. Реєстрація за посиланням.
Як повідомляв «Міст», українці — восьмі у світі за кількістю міґрантів.

About Author

Meest-Online