Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Кубок діаспори виграли українці Придністров’я

Автор:

|

Вересень 12, 2013

|

Рубрика:

Кубок діаспори виграли українці Придністров’я

Чемпіонат світу з футболу серед команд української діаспори завершився перемогою збірної з Придністров’я. Українські придністровці стали чемпіонами, здобувши у фіналі перемогу з рахунком 5:2 над командою з Естонії. Напередодні, 28 серпня, у першому півфіналі збірна Придністров’я виграла в команди українців із Канади. Естонці, своєю чергою, вийшли у фінал завдяки перемозі над гравцями з Румунії.

По завершенні турніру Сергій Надал, міський голова Тернополя, подякував усім учасникам і організаторам чемпіонату та закликав усіх діаспорян до участі в змаганнях наступного року. «Мені надзвичайно приємно, що такого роду змагання вже вдруге відбуваються в нашому місті та з кожним роком географія чемпіонату зростає. Учасники змагань — не професійні гравці. І спортивне змагання — це не мета, а лише форма, у якій ми можемо підтримати спілкування між українцями всього світу — із різних континентів», — зауважив п. Надал.
Турнір стартував 27 серпня. Тернопіль удруге прийняв у себе чемпіонат світу з футболу серед команд із діаспори. Як зазначив мер Тернополя, його місто й надалі готове приймати подібні футбольні змагання. Додамо, що цього року в чемпіонаті взяли участь збірні з Канади, Естонії, Білорусі, Придністров’я, Іспанії, Польщі та Румунії. А це — удвічі більше учасників, аніж торік.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply