Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Кошти на підтримку зв’язків із українцями

Автор:

|

Серпень 30, 2020

|

Рубрика:

Кошти на підтримку зв’язків із українцями
Міністерство закордонних справ України

На підтримку зв’язків із українцями, котрі проживають за кордоном по всьому світу, на цей рік передбачили провести приблизно 150 заходів. Загалом же витратять 67 346 USD. Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ України.
Так, уряд України затвердив Державну програму співпраці з закордонними українцями. Кошти нададуть громадським організаціям на реалізацію проєктів у різних країнах. Гроші витратять на періодичні видання, теле- та радіопрограми, інтернетресурси, які розвивають за кордоном українську тематику.
Також кошти спрямують на впорядкування за кордоном місць поховань (місць пам’яті) видатних українців. До того ж займатимуться виготовленням та встановленням меморіальних табличок, присвячених славетним діячам української історії, науки і культури тощо.
А ще в пріоритетах організація дитячих таборів, завдяки яким діти ознайомляться із національними традиціями, українською мовою, літературою й історією України. Навчальні заклади з вивченням української мови й осередки культури забезпечать друкованою, фото-, авдіо- та відеопродукцією, а також національною символікою.
Важливо додати, що частина грошей призначена на видання творів і збірок для громад закордонних українців. Також видаватимуть книжки української діаспори, а ще фінансуватимуть перекладатимуть твори української літератури іноземними мовами. Крім цього, серед завдань програми — популяризація української мови, історії та традицій нашого народу.
Як повідомляв «Міст», статус закордонного українця отримали представники 20 країн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply