Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Команда з Австрії стала переможцем діаспорного чемпіонату з футболу

Автор:

|

Серпень 30, 2018

|

Рубрика:

Команда з Австрії стала переможцем діаспорного чемпіонату з футболу

Переможці турніру

Закінчився VІІ чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд. Він тривав із 19 по 25 серпня в Ірпені Київської області. За перемогу боролися 12 команд української діаспори з Ізраїлю, Іспанії, США, Польщі, Молдови, Білорусі, Чехії, Естонії, Болгарії, Об’єднаних Арабських Еміратів та Австрії. Перемогла на ньому австрійська команда.
Про це повідомив Володимир Карплюк, колишній міський голова Ірпеня. «Вітаю команду українців із Австрії зі здобуттям титулу чемпіона світу з футболу серед української діаспори 2018 року! Надзвичайно символічно та знаково, що граючи фінальний матч в Ірпені у День Незалежності України, перемогу здобули хлопці у жовто-синій формі», — написав він у Facebook і додав, що команди українців із Польщі (Вроцлав) та Молдови посіли друге та третє місця відповідно.
За повідомленням Ірпінської міської ради, футболістам вручили кубки, золоті, срібні та бронзові медалі, а також медалі за четверте місце. Крім цього, всі учасники турніру отримали пам’ятні відзнаки. До того ж Федерація футболу надала переможцям чемпіонату сертифікати на відвідини відбіркового матчу Ліґи націй УЄФА, який відбудеться в Харкові за участі національних збірних України та Чехії.
Спеціальні нагороди дісталися найкращому гравцеві чемпіонату — футболісту з Вроцлава Андрієві Рацу, найкращому воротареві — Івану Павловському з Молдови та найкращому бомбардиру — Василеві Маринченку з Любліна.

Почесні гості та учасники турніру Олександр Заваров, Олег Протасов, Іван Яремчук та Едмар вітають Ігоря Бокія

Чемпіонат світу на високому організаційному рівні провели за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту, Ірпінської міської ради, Світового конґресу українців, Української спортової централі Америки та Канади. Суттєву фінансову підтримку для проведення змагань надали спонсори з України та з-за кордону, зокрема кредитова спілка «Будучність» (головний управитель — Оксана Процюк-Чиж), корпорація «Міст» (президент — Ростислав Кісіль), ресторан «Золотий лев» і компанія «РосанПак» (президент — Анна Кісіль), компанія TelX Inc (власник — Віктор Онисько), Kantor Currency Exchange (співвласники — Микола Семчишин і Роман Галущак), SPA Lemberg Inc (власник — Андрій Сабат), Grandma’s Food (власник — Андрій Тесленко), Absolute Draining & Plumbing (власник — Андрій Олексюк), Fantasy Flower (власник — Любомир Левицький), Dun-Dix Healthcare Clinic (власниця — Ірина Бойко), N. M. S. Canada Inc (власник — Володимир Шинке), адвоката Оксани Мірутенко та Спілка підприємців Тернопільщини «Українська справа» (президент — Михайло Ратушняк).

Ігор Бокій, голова Організаційного комітету чемпіонату діаспори, і Валерій Борзов, віце-президент Національного олімпійського комітету України

Всебічне організаційне сприяння надали державні органи виконавчої влади Київської обласної державної адміністрації, Міністерства закордонних справ України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства культури України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної фіскальної служби України, Гостомельської селищної ради, які забезпечили заходи щодо участі представників дипломатичних установ у відкритті змагань; дотримання громадського порядку та протипожежної безпеки, надання невідкладної медичної допомоги у місцях проживання, харчування та проведення змагань; перетину державного кордону; проведення екскурсійних та культурно-мистецьких програм для учасників чемпіонату світу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply