Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Керівниця СФУЖО взяла участь у робочих заходах ОЖУР

Автор:

|

Вересень 24, 2021

|

Рубрика:

Керівниця СФУЖО взяла участь у робочих заходах ОЖУР
Учасниці зустрічі

Євгенія Петрова, виконувачка обов’язки голови Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО) на запрошення Організації жінок-українок Румунії (ОЖУР), що є організацією-прихильницею СФУЖО, та Союзу українців Румунії (СУР) взяла участь у робочих заходах автохтонної української громади Румунії.
В українській діаспорі розповіли, що ці заходи відбулися в Констанцi за участі близько 300 представників із різних куточків країни, а також високих державних посадовців. Під час урочистого відкриття п. Петрова привітала учасників зібрання та вручила Почесну грамоту СКУ для СУР і Подяку СФУЖО для ОЖУР. «В. о. Голови СФУЖО мала нагоду ознайомитися з активною громадською діяльністю СУР, що діє на чолі з депутатом Миколою-Мирославом Петрецьким, та взяла участь у низці тематичних заходів. Темі українського жіночого руху присвятили семінар, на якому йшлося про роль української жінки у збереженні етнічної, мовної та культурної ідентичності. Під час семінару Ледія Співалюк, голова ОЖУР, розповіла про працю українського жіноцтва, а Євгенія Петрова представила презентацію про діяльність СФУЖО. Окремо Є. Петрова, Л. Співалюк та Л. Хорват, генеральний секретар СУР, обговорили майбутню співпрацю між СФУЖО й ОЖУР», — ідеться в повідомленні.
Також п. Петрова взяла участь у П’ятих національних зборах учителів української мови на тему «Роль освіти та місцевої державної адміністрації у збереженні української самобутності», де, зокрема, йшлося про механізми вдосконалення навчального процесу. У рамках цього заходу І. Матвієць, відповідальна за інформаційні матеріали СФУЖО та довголітня освітянка, поділилася сучасними освітніми ресурсами у вивченні української мови.
Як повідомляв «Міст», раніше обговорили співпрацю СФУЖО й України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply