Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Грошові перекази пропонують не оподатковувати

Автор:

|

Жовтень 29, 2015

|

Рубрика:

Грошові перекази пропонують не оподатковувати
Павло Садоха

Павло Садоха

Представники української діаспори запропонували депутатам Верховної Ради України перед наступним читанням закону «Про зовнішню трудову міґрацію» внести до нього кілька змін. Частину цих пропозицій опублікував у своєму блозі Павло Садоха, голова Спілки українців Португалії.
Зокрема, для уникнення подвійного оподаткування пропонується чітко визначити у законі, що зовнішній трудовий міґрант, котрий перебуває за кордоном більше шести місяців у зв’язку з роботою, на той час не вважається резидентом України, а отже не має податкових зобов’язань перед Україною.
Грошові перекази міґрантів для членів родин першого ступеня пропонується також не оподатковувати. «Перерахування коштів із-за кордону дружиною (чоловіком) для чоловіка (дружини), матір’ю (батьком) для дітей, а також дітьми непрацездатним батькам є, по суті, передачею грошових коштів усередині сім’ї і має розглядатися як виконання обов’язків із утримання, а не як отримання доходу з джерелом походження з-за кордону», — вважає п. Садоха.
Серед інших пропозицій — звільнення від розмитнення особистих речей зовнішнього трудового міґранта при поверненні в Україну на постійне місце проживання, а також визнання інвестиціями (що не оподатковуються) ввезення в Україну іноземного капіталу від трудового міґранта.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply