Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Гроші від Microsoft і Google — для українських бійців

Автор:

|

Серпень 11, 2016

|

Рубрика:

Гроші від Microsoft і Google — для українських бійців
Антоніна Левчук

Антоніна Левчук

За два роки діяльності благодійний фонд Save Lives Together, заснований українцями у США, зібрав 2 млн USD на підтримку військових. У цю суму входять не тільки грошові надходження, а й препарати та обладнання. Про це розповіла Антоніна Левчук, співзасновниця та волонтерка фонду.
«Фонд був офіційно відкритий у вересні 2014-го. Перші надходження отримали від друзів і друзів друзів. Потім гроші почали надходити з усього світу, навіть із РФ. У мене навіть є альбом із повідомленнями від людей, котрі давали гроші. Суми були різні — від п’яти доларів до десятків тисяч», — розповідає активістка.
Вона також додала, що фонд є учасником Employee Giving & Matching Program у Microsoft, Google, Oracle Corporation, McKinsey&Company, Cadence Design Systems, Hewlett-Packard, Bank of America, Motorola Mobility Holdings та інші.
«Коли працівники цих компаній дають пожертви в фонд, то компанії подвоюють цю суму внеску. Наприклад, працівник Microsoft пожертвує 100 USD, то Microsoft також дає в наш фонд 100 USD. Бути учасниками таких програм нелегко, але нам це вдалося. Ми вже отримали від близько 30 тис USD, від Google — 27 тис. USD. Також фонд є учасником Amazon Smile, тобто ми отримуємо знижки від покупок людей, які додали наш фонд до свого профайлу», — зазначила волонтер.
Співзасновниця Save Lives Together звернула увагу на те, що останнім часом надходження відчутно впали. «Прикро, але рівень надходжень пропорційно залежить від кількості поганих нових із фронту. Тому одним зі завдань нашої команди є бажання пояснити людям те, що допомога має носити систематичний характер. Тоді і результативність набагато вища», — переконана п. Левчук.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply