Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Гроші для постраждалих від конфлікту

Автор:

|

Липень 30, 2015

|

Рубрика:

Гроші для постраждалих від конфлікту

Передача допомоги

Австралійський Фонд допомоги Україні зібрав 70 тис. AUD для жертв аґресії на сході країни. Чек на вказану суму віддав благодійній організації «Карітас України» Піт Шмігель, заступник голови Союзу українських організацій Австралії (СУОА).
«Австралійці зараз допомагають невинним людям, котрі потерпають від конфлікту в Україні. Ця допомога — вкрай важлива, бо може бути спрямована на задоволення першочергових потреб тимчасово переміщених осіб, забезпечення медичної допомоги постраждалим від конфлікту, розв’язаного Путіним, та допомогу дітям, котрі втратили батьків у цій війні», — сказав посадовець.
Також він зауважив, що Фонд допомоги Україні планує зібрати 1 млн. AUD, і переданий чек — це лише «маленький крок у цьому процесі». «В Австралії є 38 тис. українців, із них близько 25 тис. — біженці або їхні нащадки, котрі свого часу вимушені були залишити Україну в роки Другої світової війни. Кожен із нас чудово розуміє, як це — бути біженцем. Тому вважаємо, що допомога таким людям в Україні є нашим моральним обов’язком», — наголосив п. Шмігель. Нагадаємо, що австралійський Фонд допомоги Україні був створений 12 червня ц. р. за ініціативи СУОА та Сиднейського відділення світової громадської служби «Ротарі».

Альона Савчук, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply