Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Городецький отримав громадську нагороду за волонтерство

Автор:

|

Січень 10, 2021

|

Рубрика:

Городецький отримав громадську нагороду за волонтерство
Олесь Городецький

Олесю Городецькому, голові Християнського товариства українців в Італії, вручили Волонтерську премію «Євромайдан SOS» за внесок у розслідування справи справою українського бійця Віталія Марківа. Про це на повідомила Олександра Матвійчук, голова правління Центру громадських свобод. «Мені приємно привітати Олеся із заслуженою громадською нагородою», — зазначила вона.
Олесь Городецький почав писати про справу Марківа відразу ж, привертаючи до неї увагу італійської й української преси. «Його аналіз був одним із перших арґументів на користь невинуватості українського бійця, на який спирався громадський рух підтримки Віталія Марківа в Італії та Україні», — йдеться в поясненні номінації.
Організатори нагороди зазначили, що п. Городецький «фактично виконував функції правозахисника та громадського журналіста, добиваючись справедливості». Нагадаємо, що волонтерську премію «Євромайдан SOS» заснували у листопаді 2014 року.
Як повідомляв «Міст», Олесь Городецький організував показ в Італії документального фільму The Wrong Place про українського національного гвардійця Віталія Марківа, незаконно засудженого до 24 років в’язниці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply