Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Голові СФУЖО вручили нагороду президента

Автор:

|

Жовтень 28, 2020

|

Рубрика:

Голові СФУЖО вручили нагороду президента
Анна Кісіль, голова СФУЖО.

Андрій Шевченко, посол України в Канаді вручив нагороду Президента України — Хрест Івана Мазепи — Анні Кісіль, віцепрезидентці СКУ та голові Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО).
Нагороду вручили на Річних загальних зборах СКУ в присутності понад 170 учасників. «Вітаємо Анну Кісіль із цією достойною нагородою за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток міждержавної співпраці та плідну громадську діяльність», — йдеться у дописі СКУ.
Анна Кісіль — відома українська громадська діячка та підприємець. Вона народилася в Україні, де закінчила Львівський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-педагог будівельних дисциплін. Із 1990-го проживає в Торонто. Впродовж 2008-2018 рр. очолювала Світову раду культури при СКУ й упродовж 2005-2016 рр. — Міжнародну організацію українських громад «Четверта хвиля».
Анна Кісіль — також відома меценатка. Вона фінансово підтримала численні українські проєкти в Україні та в діаспорі, в т. ч. спорудження храмів, відбудову історичних споруд, виставки мистецьких творів і видання книг і підручників для українських шкіл діаспори. Анна Кісіль є автором двох поетичних збірок.
Як повідомляв «Міст», нещодавно СФУЖО презентувала свій п’ятий «Вісник».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply