Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Еміґрантка розповіла про схожість України й Еквадору

Автор:

|

Липень 05, 2018

|

Рубрика:

Еміґрантка розповіла про схожість України й Еквадору

Алла Теплюк родом зі Слов’янська, але вже шість років живе в Еквадорі. Вона розповіла про схожість цієї південноамериканської країни з Україною. «Країни схожі через бідність переважної більшості населення. Але причини, що до цього призводять, — різні. Еквадорці бідні, бо малоосвічені і не вміють розпорядитися грошима. Хоча звичайний педагог університету може дозволити собі одну чи дві поїздки на рік до Європи або США. В Україні ж бідність полягає в тому, що система працює не для людей, а проти них», — вважає Алла.
Вона відзначила також схожість української й іспанської мов. «Наприклад, наша цибуля іспанською — цебоя, парасолька — парасоль, перукарня — пелукерія, цивiльний — сiвiль, цукор — асукар. Вимова також схожа. Коли росіяни розмовляють іспанською, мають дикий акцент, який ріже слух. В українців його не так чутно. Із часом він стирається зовсім», — зазначила вона.
За словами українки, в еквадорців існує негласний поділ усередині країни. Мешканці гірської місцевості й узбережжя один одного недолюблюють. «Люди з гір тих, хто живе біля океану, називають мавпами. Ті, своєю чергою, прозвали їх індіанцями», — розповіла Алла. Однак ця нелюбов між місцевими жителями в Еквадорі — жартівлива, а в Україні — через війну з Росією та її минулі злочини проти України — нелюбов до етнічних росіян цілком реальна.
Алла також розповіла, що в Еквадорі завдяки теплому клімату люди менше хворіють, не потрібно сплачувати за опалення, купувати зимовий одяг. Також значно нижчі ціни на комунальні послуги, а от ціни на продукти харчування дуже схожі на українські. При цьому мінімальна заробітна платня у країні складає 386 USD на місяць, тоді як в Україні — 142 USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply