Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Емблему до 75-річчя відновлення СУМ у діаспорі створив канадець

Автор:

|

Лютий 21, 2021

|

Рубрика:

Емблему до 75-річчя відновлення СУМ у діаспорі створив канадець

Дизайн емблеми до 75-річчя відновлення Спілки української молоді (СУМ) у діаспорі розробив Данило Мусієнко, член осередку СУМ у Калґарі (провінція Альберта). Запропонований ним проєкт ювілейної емблеми визнали найкращим серед 40 ескізів, що надійшли на розгляд Світової управи СУМ із п’ятьох країн світу.
«Митцю вдалося графічно відобразити основні етапи історії нашої організації, заховавши в цій лаконічній формі глибокий зміст і наповнивши її промовистими символами», — зауважили сумівці. Зокрема, в центрі емблеми зображені мапа України, мала емблема СУМ та число 75 як символ того, що впродовж 75 років на чужині Спілка української молоді живе з Україною в серці та працює для добра рідного краю.
Нагадуванням про творців відновленої спілки та її сучасне членство є 11 ластівок, що відлітають із України. Це число також має свій зміст і прочитання, адже розповідає про країни, в яких, крім Батьківщини, діють зараз офіційні крайові представництва СУМ: Австралія, Арґентина, Бельгія, Велика Британія, Естонія, Іспанія, Канада, Німеччина, Португалія, Сполучені Штати Америки та Франція. По колу емблеми в нижній її частині розміщені державні прапори цих країн. У верхній частині напис: «75-ліття СУМ в діаспорі». Емблему використовуватимуть для потреб, пов’язаних із відзначенням ювілею.
Як повідомляв «Міст», у США помер найстарший сумівець у світі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply