Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

До Дня політв’язня СФУЖО зробила заяву

Автор:

|

Січень 29, 2022

|

Рубрика:

До Дня політв’язня СФУЖО зробила заяву
Членкині СФУЖО

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) у своїй заяві до Дня українського політв’язня закликала підтримати усіх українців і прихильників України, які ще досі перебувають у заручниках окупанта й аґресора.
Водночас українським в’язням, які зараз перебувають за ґратами у Російські Федерації (РФ), СФУЖО побажала витримати ці випробування та швидше повернутися додому. «У день вшанування українців, для яких переконання і цінності стали дорожчими за фізичну свободу, організоване українське жіноцтво світу, об’єднане під егідою Світової федерації українських жіночих організацій, висловлює свою повагу до героїв і героїнь-шістдесятників і наголошує на тому, що пам’ятаючи подвиг і відвагу дисидентів, маємо гучно заявляти про теперішню репресивну політику РФ щодо громадян України і прихильників України», — йдеться в заяві.
У СФУЖО наголосили, що російська влада продовжує ув’язнювати українців і представників інших національностей, які виступають проти окупаційної влади РФ та аґресії російсько-терористичних військ.
Як повідомляв «Міст», СФУЖО привітала організаторів і слухачів онлайн-школи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply