Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Діти діаспори можуть позмагатися за поїздку в Україну

Автор:

|

Липень 23, 2015

|

Рубрика:

Діти діаспори можуть позмагатися за поїздку в Україну

Український прапор опинився усередині

До Дня державного прапору, що вже традиційно в Україні відзначають 23 серпня, стартувала мистецька ініціатива для дітей із діаспори «Де я — там мій прапор». До участі у проекті запрошуються діти з діаспори, котрі люблять і вміють малювати.
Метою проекту є налагодження зв’язків між дітьми українцями, котрі живуть за кордоном, та презентація національних символів України. Конкурсні роботи мають містити «мистецьку історію дитини як частинки України там, де вона наразі проживає». «Важливим елементом сюжету є прапор як символ України, який гармонійно співіснує з місцем, де проживає автор», — йдеться у повідомленні Посольства України в Німеччині.
Далі творчі роботи дітей будуть представлені на виставках у дипломатичних представництвах України за кордоном, звідки походить сам автор, а найкращі 16 робіт будуть представленні на виставці в приміщенні Адміністрації Президента України. Всі 16 учасників отримають письмову подяку від Адміністрації Президента. Автора найкращої роботи буде запрошено на відкриття виставки у Києві.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply