Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Дітей запрошують до участі у виставці

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

Дітей запрошують до участі у виставці
Український національний музей у Чикаґо

Український національний музей у Чикаґо

Український національний музей у Чикаґо запрошує маленьких українців взяти участь у виставцi-конкурсi дитячих малюнків і робіт декоративно-прикладної творчості. «Це — міжнародна виставка, де будуть задіяні діти з польської, української, пуерториканської громад і з України. Найголовніше для нас — зберегти та примножити багатство, отримане в спадок від рідної культури, жити в мирі і злагоді з усіма народами, — заявила Марія Климчак, куратор Українського національного музею в Чикаґо.

Метою конкурсу є виховання почуття патріотизму до ріднї культури, повага до інших культур і народів, виявлення та підтримка творчих обдарувань, підвищення відповідальності дорослих перед нащадками, зазначила п. Климчак.
Загальне керівництво виставкою-конкурсом здійснюють Український інститут модерного мистецтва, Український національний музей, Польський музей Америки, Національний музей пуерторіканської культури і мистецтва, які створили міжетнічну музейну групу The Inter Community Cross Culture Corridor (ІС4).
Кожен музей представить по 30 робіт, відібраних на конкурсній основі, які будуть експонуватися на виставці й опубліковані в каталозі.
Тема конкурсу — «Моя українська спадщина, передана старшим поколінням мого роду». Участь у ньому можуть узяти діти віком від 12 до 18 років українського походження, котрі проживають у Чикаґо та передмістях. Конкурс пройде у два тури. У межах І туру — із 1 липня по 15 вересня ц. р. — необхідно подати малюнки на конкурс в Український національний музей. У ІІ турі — із 1 жовтня 2014-го – роботи буде передано до Українського інституту модерного мистецтва для оформлення та підготовки каталогу. Малюнок, що подається на перший етап конкурсу, має бути надісланий на поштову адресу: Ukrainian National Museum
2249 W. Superior St. Chicago, IL. 60612.
Вимоги до конкурсного малюнка: оформлено без втручання дорослих; висвітлено тему конкурсу; виконано на аркуші паперу або полотні: максимальний розмір — 16 x 20 in. Роботи в рамку не оформляються. До робіт декоративно-прикладної творчості належать сюжетні композиції, виконані за допомогою технік: аплікації, колажу, вишивки, в’язання, батику, бісероплетіння, випалювання, художньої різьби, чеканки, ліплення, вітражу, іграшок тощо. Роботи декоративно-прикладної творчості — розміром max 15 in.
На окремому аркуші, прикріпленому на звороті роботи, треба помістити інформацію про автора: ім’я та прізвище; дату народження; повну назву школи (якщо це — українознавча школа чи мистецька студія, указати клас); опис роботи, не менше як 50 слів: що зображено, хто розповів, чому для тебе це важливо; поштову адресу, е-mail, контактні телефони. Від однієї особи приймається одна робота. Виставка триватиме із 7 грудня 2014-го по 25 січня 2015 року в Інституті модерного мистецтва в Чикаґо.

Христина Бондарєва, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply