Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Дітей і молодь запросили до флешмобу «Чарівне Різдво»

Автор:

|

Грудень 24, 2021

|

Рубрика:

Дітей і молодь запросили до флешмобу «Чарівне Різдво»

Спілка освітян української діаспори (СОУД) запросила дітей і молодь українських громад за кордоном долучитися до творчого флешмобу «Чарівне Різдво та Новий рік в екостилі», який триватиме до 20 січня 2022 року. «Створити атмосферу свята, радісного очікування різдвяного дива можна й без вирубування дерев. Тож, подаруємо ялинці життя! Набагато цікавіше виготовляти традиційні українські «ялинки» — дідухи з колосків, використовувати для створення різдвяних вінків сухі гілки, кору, плоди та кісточки дерев, ароматні трави, спеції. Робити ароматні свічки з вощини та створювати власноруч тематичні композиції з природних матеріалів, іграшки з текстилю тощо. Такий декор не зашкодить здоров’ю та природі, прикрасить домівку, шкільну авдиторію чи робочий кабінет, а також може стати гарним подарунком для рідних і друзів», — йдеться в повідомленні організації.
Мета заходу — створити разом незабутню святкову атмосферу, поділитися традиціями підготовки до святкування Різдва та Нового року у вашій родині та країні проживання, надихнутися новими ідеями. СОУД пропонує виготовити власноруч святкову символіку в екостилі та представити це у вигляді фотослайдів або фотоколажу. Вимоги до авторської роботи: фотографії виробів мають бути гарної якості у форматі JPEG, JPG, розміром не менше 2 тис. пікселів. Організатори звертають увагу, що до 14 січня 2022-го включно необхідно надіслати заявку з авторською роботою на електронну адресу організаторів конкурсу: infospilkauuea@gmail.com.
У заявці обов’язково вказати інформацію про автора, який навчальний заклад репрезентує, електронну адресу, контактні дані керівника та короткий опис зображеного на фото. З питань подання заявки та підготовки авторської роботи прохання звертатися у месенджер Facebook до координаторів заходу Алли Гринчук (Alla Costi) та Алли Лобач (Alla Solovej). Участь безоплатна.
Учасникам також пропонують розмістити свої роботи на особистих сторінках у Facebook. Обов’язково потрібно додати до своєї публікації хештег #Різдвоекостильфлешмоб_СОУД. Діаспоряни закликають бути активними, готувати та публікувати свої авторські вироби, а також запрошувати друзів до участі та ділитися святковим настроєм.
Як повідомляв «Міст», СУМ передала в Україну різдвяні подарунки від діаспори.

About Author

Meest-Online