Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Діаспору запросили до конкурсу з журналістики

Автор:

|

Травень 05, 2022

|

Рубрика:

Діаспору запросили до конкурсу з журналістики

Представників українських громад і культурних центрів у різних країнах світу запросили стати учасниками ХX-го Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Тема 2022 року — «Світ у новому форматі».
Фестиваль щороку об’єднує юних журналістів Києва, України та різних країн світу. Упродовж 20 літ склалися дружні стосунки з багатьма громадськими, медійними й освітніми структурами з 32 країн світу. Діаспору просять посприяти участі у фестивалі-конкурсі дітей та молоді віком від 12 до 21 року, адже це чудова нагода творити: писати, фотографувати, фільмувати відео на фестивальну тему і підтеми, які дають більший простір для її реалізації в різних умовах і напрямах.
Крім того, у рамках фестивалю реалізується новий мініпроєкт — «Щоденники війни», продиктований часом, аби донести світові правду про війну в Україні. Підсумки фестивалю-конкурсу оголосять наприкінці травня ц. р. Нагородження дипломантів відбудеться в онлайн-форматі.
У фінальному третьому етапі учасники створять міжнародний медіацентр, який висвітлюватиме події фестивалю (вебінари, майстер-класи, віртуальні екскурсії, онлайн-квести). Відбудуться прямі ефіри з лідерами думок і представниками делегацій із різних країн світу.
Як повідомляв «Міст», оголосили підсумки конкурсу представництва України при ООН.

About Author

Meest-Online