Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Діаспора вшанувала пам’ять жертв Голодомору

Автор:

|

Листопад 30, 2022

|

Рубрика:

Діаспора вшанувала пам’ять жертв Голодомору
Учасники пам’ятних заходів

Нью-йоркський осередок Союзу українок Америки (СУА) провів в Українському народному домі традиційний День союзянки, присвячений цього року вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. та українців, полеглих внаслідок триваючої аґресії Кремля. Про це повідомило Генеральне консульство України у Нью-Йорку.
«Захід, до якого на запрошення організаторів долучились представники Генконсульства України та Постійного представництва України при Організації Об’єднаних Націй, містив слайд-розповідь про діяльність СУА в Нью-Йорку, зокрема, в часи Голодомору 1932-1933 років в Україні, показ відеофільму про колишню членкиню 21-го Відділу СУА Анастазію Чорній, яка пережила Голодомор, презентацію картини «Слава Україні» відомого американського художника Марка Шульца й яскраву концертну програму», — зазначили українські дипломати.
Вони зауважили, що патріотичне спрямування заходу значно посилила присутність почесних гостей — українських воїнів-захисників, які завдяки підтримці благодійного фонду Kind Deeds прибули до США для протезування та реабілітації. Зібрані під час заходу кошти будуть спрямовані на гуманітарну допомогу Україні та підтримку героїчного спротиву українського народу.
Як повідомляв «Міст», світ визнає Голодомор геноцидом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply