Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Діаспора пропонує гранти українським організаціям

Автор:

|

Січень 18, 2018

|

Рубрика:

Діаспора пропонує гранти українським організаціям

Павло Ґрод, голова КУК

Українські громадські організації, які допомагають у реабілітації ветеранів російсько-української війни, можуть отримати грант від канадської діаспори. Про це заявили у Конґресі українців Канади (КУК). Наразі у Фонді захисників України є близько 100 тис. CAD, які вдалося зібрати під час доброчинної вечері, організованої на честь української команди «Ігор нескорених» під час візиту Петра Порошенка до Торонто у вересні 2017-го.
Українським організаціям, охочим отримати грантові кошти, необхідно заповнити спеціальну форму, додати необхідні документи та надіслати їх на адресу defendersofukraine@cufoundation.ca до 15 лютого ц. р. Максимальна сума гранту становить 50 тис. CAD. Розподілом коштів спільно займаються КУК і Канадсько-українська фундація. «Оскільки Росія продовжує вести війну проти України, ми зобов’язані підтримувати українських захисників. Діаспора пишається своєю допомогою цим хоробрим чоловікам і жінкам, котрі надихають нас усіх», — заявив Павло Ґрод, президент КУК.

До слова

Джеймс Безан, депутат федерального парламенту від опозиційної Консервативної партії, приєднався до міжнародної акції «Україна єдина». «Впродовж чотирьох років український народ хоробро захищає свою Батьківщину від безжальної російської аґресії. Підтримую акцію #УкраїнаЄдина, метою якої є припинення незаконної російської військової аґресії проти України», — написав він у Twitter. Свою позицію політик проілюстрував світлиною з плакатом зі словами United Ukraine.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply