Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Діаспора підтримує призначення Уляни Супрун міністром

Автор:

|

Лютий 20, 2019

|

Рубрика:

Діаспора підтримує призначення Уляни Супрун міністром

Cвітовий конґрес українців (СКУ) глибоко стурбований рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва про відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я України. СКУ разом із міжнародною спільнотою відзначає провідну роль виконувачки обов’язки Міністра охорони здоров’я України Супрун у кардинальному реформуванні системи охорони здоров’я України. Це насамперед стосується поліпшення охорони здоров’я громадян України та встановлення системи, яка є прозорою, життєдіяльною, доступною для всіх та вільною від корупційних схем минулого.
СКУ підтримує таку прогресивну діяльність д-ра Супрун та її команди, що є конкретним прикладом здійснення реформ для добра українського народу на шляху розбудови України як сучасної та процвітаючої європейської держави. «Зараз украй важливо не дозволити опонентами Уляни Супрун знищити досягнення у реформуванні системи охорони здоров’я України, щоб повернути стару корумповану систему, — заявив Павло Ґрод, президент СКУ. — Cвітовий конґрес українців вдячний за підтримку Уляни Супрун з боку Президента, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра України та закликає депутатів Верховної Ради України проголосувати за призначення Уляни Супрун міністром охорони здоров’я України. Водночас Україна має заохочувати та створювати умови, щоб усі українці, незалежно від того, де вони народилися, активно долучалися до розвитку успішної, демократичної та європейської України».
Водночас Союз українських організацій Австралії (CУOA) закликав Мелісу O’Рурк, Посла Австралії в Україні висловити підтримку відстороненій від виконання обов’язків виконувачки обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляні Супрун. Про це заявив Стефан Романів, президент CУOA та перший віце-президент СКУ «Австралійський уряд завжди твердо стояв з Україною у забезпеченні дотримання міжнародно визнаних принципів і цінностей! Ось іще одна можливість!» — написав він у Facebook.
Діяч також розмістив на своїй сторінці повідомлення від Української громади Вікторії, яке містить посилання на відповідний лист до Меліси O’Рурк за підписом п. Романіва. У листі, зокрема, йдеться: «Пані Посол, ми закликаємо Австралію наслідувати приклад інших країн і оприлюднити заяву на підтримку доктора Супрун. Це зміцнить зусилля міжнародної спільноти чи, як мінімум, дозволить висловити занепокоєння поточними подіями і те, що Австралія, подібно до інших країн, стежитиме за ситуацією дуже уважно».
Зазначається, що в Україні розпочали реформи у різних сферах, у т. ч. у сфері охорони здоров’я, і «колективно ми маємо не допустити зриву програми у сфері охорони здоров’я».

До слова

Стефан Мішайло

Еміґрант із України Стефан Мішайло отримав Орден Австралії. Про це повідомляє Посольство України в Канберрі. «Посольство України в Австралії щиро вітає п. Стефана Мішайла з отриманням Ордена Австралії за працю на благо української спільноти в штаті Південна Австралія й Австралії загалом», — йдеться у повідомленні. На сторінці української громади Південної Австралії розповіли творчу біографію еміґранта. «Музичний директор і кантор хору Української католицької церкви м. Вейвіль із 2008 року, засновник і художній керівник Ансамблю пісні і танцю «Каштан» (1988-2009), член Української громади Південної Австралії».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply