Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

ЧС із футболу серед українських діаспорних команд-2021

Автор:

|

Лютий 23, 2021

|

Рубрика:

ЧС із футболу серед українських діаспорних команд-2021
Ігор Бокій

Після особистого тяжкого часу, котрий ще не закінчився і не закінчиться для мене ніколи, з приємністю повідомляю, що в мене як голови Організаційного комітету ЧС із футболу серед українських діаспорних команд, нещодавно відбулася телефонна розмова з керівником Управління масового спорту Міністерства молоді та спорту України, під час котрої я отримав більш, ніж обнадійливу інформацію.
Наш захід додали до Єдиного календарного плану проведення спортивно-масових і фізкультурно-оздоровчих заходів на цей рік. Як, до речі, і за чотири останніх років.
Це є визнанням нашої спільної, плідної, корисної добровольчої роботи задля інтересів всесвітньої діаспори й України, зокрема. Орієнтовні терміни проведення турніру — 24-28 серпня ц. р. Під час і в програмі святкування 30-річчя відновлення Незалежності України.
Крім цього, ми як Міжнародна організація українських громад «Четверта Хвиля» (Торонто, Канада), в цей же період започатковуємо і будемо проводити Перші всесвітні діаспорні спортивні ігри «Україніада» з різних видів спорту.
Звісно, кожен із нас розуміє, що такі масові заходи можуть відбутися лише за умови кардинально позитивних змін щодо Covid-19. І на це ми сподіваємося.
Робота не припинялася весь цей час. Ми постійно у пошуку нових команд із усього світу. І вже є серйозні напрацювання, цілком вірогідна поява нових членів у нашій спортивній родині. Також тривають перемовини з міськими головами Надвірної, Ірпеня, Хмельницького та Тернопільщини з приводу місця проведення змагань. Тож тримайте порох сухим, будьте готовими зі своїми колективами до нашої зустрічі на спортивних майданчиках. Будемо творити історію разом!
Як повідомляв «Міст», ІХ чемпіонат із футболу серед діаспори перенесли.

Ігор Бокій

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply