Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Чат-бот для консульської допомоги громадянам

Автор:

|

Червень 14, 2021

|

Рубрика:

Чат-бот для консульської допомоги громадянам
Дмитро Кулеба

Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, репрезентував бета-версію нового цифрового продукту його відомства, завдяки якому сотні тисяч громадян вже можуть цілодобово та з будь-якої точки світу всього за кілька кліків отримати необхідну інформацію з консульських питань.
«Масштабна цифровізація в Міністерстві закордонних справ (МЗС) входить до моїх пріоритетів на посаді його керівника. Ми вже досягли відчутного прогресу у перетворенні МЗС на сучасне, цифрове відомство, яке працює в інтересах громадян, держави та бізнесу. Тепер презентуємо новий цифровий продукт: чат-бот МЗС України», — зазначив п. Кулеба.
Він розповів, що бета-версія чат-боту вже доступна у месенджері Telegram: @Mfa_support_bot, планується його розміщення і на інших платформах. Новий цифровий інструмент наразі передусім розрахований для допомоги громадянам України, які мешкають чи подорожують за кордоном. У ньому, серед іншого, можна дізнатися: як знайти консульство і потрапити на прийом; як оформити паспорт, посвідчення особи на повернення в Україну; як стати на консульський облік; як вчинити нотаріальні дії та засвідчити документи; як проголосувати на виборах за межами України; що робити у разі надзвичайних ситуацій; низка інших консульських питань.
«Новий чат-бот спрощує життя громадянам, які відтепер можуть із легкістю дізнатися необхідну інформацію просто в месенджері. І це загалом наша філософія роботи на консульському напрямі: спрощувати життя нашим громадянам і захищати їх, якщо вони потрапляють у біду», — зауважив міністр.
Він нагадав, що новий чат-бот МЗС України розроблений в партнерстві із компанією We_Challenge під час 17-ого ІТ-чемпіонату DEV Challenge на безоплатній основі. «Ми не витратили жодної копійки бюджетних грошей на цей проєкт», — повідомив п. Кулеба і висловив особливу вдячність українським IT-фахівцям, які взяли участь у розробці цього цифрового інструменту. Пропозиції та зауваження щодо роботи чат-боту можна надсилати на електронну адресу: support_bot@mfa.gov.ua.
Як повідомляв «Міст», у США почне працювати четверте консульство України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply