Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Час вимагає рішучих дій!

Автор:

|

Червень 26, 2014

|

Рубрика:

Час вимагає рішучих дій!

Стефан Романів

Перемогти корупцію, здійснити реформи, побороти «п’яту колону» Москви, захистити державну незалежність і соборність та привести Україну в Європейський Союз (ЄС) – саме такі основні завдання для новообраного Президента України Петра Порошенка визначає українське суспільство.
Організація українських націоналістів (бандерівців), яка завжди стояла і стоїть на сторожі національних інтересів українства, готова надавати максимальну підтримку в реалізації цих завдань.
Інавгураційна промова Петра Порошенка дозволяє з оптимізмом дивитися на подальший розвиток подій, слова новообраного Президента — це слова людини, готової виступати з державницьких позицій. Дуже важливо, що основними меседжами п. Порошенка є відновлення територіальної цілісності, поборення сепаратизму, відновлення моці українського війська, неухильність курсу на вступ до ЄС, віддання шани тим, хто боровся з диктатурою Януковича, хто воює нині й хто віддав своє життя за Україну під час протистояння з російськими окупантами.
Разом із тим, слова без справи є порожніми. Тому ОУН (б), вітаючи ініціативи нового Президента, закликає неухильно дотримуватися програми, реалізувати котру вимагає складна ситуація, у якій опинилася країна.
Окрім єднання країни, відновлення цілісності в кордонах станом на початок 2014 року, ліквідації сепаратистів і успішного завершення Антитерористичної операції необхідними кроками до змін є кадрове очищення, люстрація, усунення з посад і недопущення до влади в майбутньому тих чиновників, суддів, силовиків, які дискредитували себе співпрацею з режимом Януковича. Для цього необхідно провести дочасні парламентські вибори, щоб унеможливити вплив на владу недобитків із Партії реґіонів і Комуністичної партії. Необхідно не поверхнево, а глибинно викорінювати корупцію з державного організму, притягувати до відповідальності тих, хто був помічений у корупційних діяннях, не допускати кумівства та призначення родичів депутатів, міністрів і суддів, якщо вони не задовольняють фахові критерії займаної посади. Якнайшвидше треба завершити судову реформу. Адже європейська Україна – це насамперед країна без корупції.
Президент і уряд також мають бути рішучими в перемовинах із Росією, засудити її неправомірні дії, не йти на жодні поступки, адже Путін і його команда, як довела історія, не готові до партнерських стосунків і можуть поступатися лише перед силою. І попри те, що Україна виступає за мирне врегулювання конфлікту, ми повинні бути готові дати силову відсіч окупантам.
ОУН (б) сподівається, що виконання цих положень нарешті стане точкою неповернення в совєтське минуле та поставить країну на демократичні рейки, на шлях, який веде в Європу вільних націй і не зверне ніколи до деспотичної Москви.
Стефан Романів, голова ОУН (б)

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply