Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Більшість заробітчан хочуть повернутися додому

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

Більшість заробітчан хочуть повернутися додому

Павло Розенко

За кордоном працюють регулярно або тимчасово від трьох до шести мільйонів українців. Про це заявив Павло Розенко, віце-прем’єр-міністр України. «З кінця 1980-х початку 1990-х рр. зараз ми не бачимо тенденції масового виїзду українців за кордон, але навіть соціологічні дослідження, які проводилися серед людей, котрі працюють і навчаються за кордоном, показують зараз непогану, на мою точку зору, тенденцію, що лише близько 11 % українців не пов’язують свого майбутнього з Україною, але в принципі переважна більшість українців хочуть повернутися в Україну», — зазначив він.
На думку чиновника, щоб змінити ситуацію, «завдання уряду не створення чергового геніального проекту на 300 сторінок державної програми, а уряд має працювати над створенням реальних умов щодо покращення і найголовніше — якості та рівня життя українців».
«Переконаний, що в нас є всі шанси цього року досягнути фіксованого показника в державному бюджеті 4,2 тис. грн мінімальної заробітної плати. Гадаю, що уряд сконцентрується на цьому питанні й вирішить це питання вже 2018-го», — додав п. Розенко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply