Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Австралійським українцям подякували за допомогу ветеранам

Автор:

|

Січень 25, 2021

|

Рубрика:

Австралійським українцям подякували за допомогу ветеранам
Андрій Васькович

Андрій Васькович, президент «Карітас Україна», подякував від імені організації Союзу українських організацій в Австралії за фінансову та медичну допомогу ветеранам російсько-української війни. Завдяки фінансовим пожертвам австралійської діаспори вдалося налагодити процес реабілітації й інтеграції в нормальне життя 25 українських воїнів.
Зокрема, «Карітас Україна» отримала змогу надати воїнам медичну допомогу, реабілітацію, а також допомогти подолати «одну з найбільших проблем ветеранів» — нарко- й алкозалежність. Така можливість була реалізована зокрема, в Дрогобичі Львівської області. Також вдалося реалізувати фінансову допомогу ветеранам, у т. ч. для відбудови ними своїх осель для «влаштування нормального життя після війни».
Посадовець зазначив, що попри всі лиха, які наче біблійні негаразди наклалися на Україну 2020 року, «ми все ж таки бачили солідарність як українського народу всередині, так і за кордоном, навіть в таких далеких країнах, як Австралія».
Президент подякував українцям Австралії за цьогорічну допомогу, а також закликав продовжувати поліпшувати життя ветеранів цього року. «Дуже вам дякую за вашу підтримку і прошу вас не забувати нас і 2021-го», — резюмував п. Васькович.
Як повідомляв «Міст», канадський єпископ привіз до України інвалідні візки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply