Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

9-й ЧС із футболу серед діаспори та перша «Україніада»

Автор:

|

Березень 27, 2021

|

Рубрика:

9-й ЧС із футболу серед діаспори та перша «Україніада»
Ігор Бокій

Минув короткий час із моменту проведення на Київщині VIII чемпіонату світу (ЧС) з футболу серед українських діаспорних команд, в якому взяли участь збірні українців Ізраїлю, Польщі, Данії, Франції та Канади. Це було справжнє свято спорту. Спогади про цей чудовий захід і надалі залишаються знаковими й яскравими. Вкотре хочемо висловити глибоку вдячність вам особисто, всім українським державним і громадським установам та організаціям, усьому Організаційному комітету за неабиякі зусилля по підготовці та проведенні чемпіонату.
Турнір відвідала велика кількість місцевих мешканців і гостей області. Про нього висвітлювали численні засоби масової інформації. Змагання набули статусу незалежних і національних. І в період, коли Україна перебуває в центрі світових подій, одночасно реформуючись та інтегруючись в євроатлантичне співтовариство, маємо бути разом і по-справжньому продемонструвати єдність діаспори та Батьківщини.
Запрошуємо вас узяти участь у IX ЧС із футболу серед українських діаспорних команд і Перших всесвітніх діаспорних спортивних іграх «Україніада», що відбудуться у період із 23 по 29 серпня ц. р., які й цього разу проведуть у м. Ірпінь Київської області. Зважаючи на багаторічний досвід, українська сторона — Ірпінська міська рада (міський голова — О. Г. Маркушин) візьме на себе часткове фінансування й організацію побуту спортсменів (проживання, харчування, транспортування містом, дозвілля й екскурсії), проведення футбольних матчів і турнірів (стадіони, спортивні майданчики, медичне супроводження матчів).
Ми, члени міжнародної організації українських громад (МОУГ) «Четверта хвиля», забезпечимо участь команд із різних країн світу, спортивну частину заходів (підготовку регламентів і календарів змагань). Міністерство молоді та спорту України (міністр — В. М. Гутцайт) сприятиме у частковому фінансуванні заходу, а Українська асоціація футболу (президент — А. В. Павелко) допомагатиме з нагородною атрибутикою та забезпеченням суддівства змагань. Витрати на щорічний членський внесок до МОУГ, медичне страхування, приїзд до місця проведення змагань і від’їзд спортсмени здійснюють за свій рахунок або за рахунок організацій, що їх відряджають, спонсорів і благодійників.
Проведення чемпіонату стало доброю традицією. Ось уже дев’ятий рік поспіль ми закликаємо до співпраці усі зацікавлені футбольні та спортивні колективи українців із різних куточків світу, громадські організації, добродіїв, журналістів. Щорічна організація ЧС та «Україніади» сприятимуть побудові містків дружби між українцями з різних континентів, а також будуть додатковою нагодою висвітлити життя закордонного українця. Змагання стануть окрасою культурно-масових і спортивних заходів у період святкування 30-річчя відновлення Незалежності України як для міста Ірпінь, Київської області, так і для всієї України.
Шановні краяни, враховуючи сьогоденні світові випробування та перешкоди, пов’язані з поширенням коронавірусної інфекції та карантинними заходами на планеті і в Україні, руйнуванням графіків проведення професійних змагань, сподіваємось на ваше всебічне сприяння у забезпеченні та проведенні цих заходів у випадку кардинальних позитивних змін щодо Covid-19, що буде ще одним свідченням єднання української еміґрації з рідною країною. Впевнені, що спільні зусилля, наснага та бажання дадуть плідні результати. Сподіваємося на підтримку та співпрацю з вашого боку, як діаспорян, та нашої сторони — «Четвертої хвилі» як ініціатора та засновника ЧС із футболу серед українських діаспорних команд і Всесвітніх діаспорних спортивних ігор «Україніада».
Слава Україні!
Любов Славатинська, президентка МОУГ «Четверта хвиля»
Ігор Бокій, голова Організаційного комітету

P. S. За детальнішою інформацією звертатися за тел. 1 (647) 886-1905 у Канаді й електронною поштою: bokiy_ih@yahoo.com Skype: ihor.bokiy1.
Як повідомляв «Міст», ЧС із футболу серед українських діаспорних команд-2021 буде.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply