Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

37 % українців хочуть, щоб їхні діти жили за кордоном

Автор:

|

Квітень 12, 2018

|

Рубрика:

37 % українців хочуть, щоб їхні діти жили за кордоном

Такі результати дослідження оприлюднила соціологічна група «Рейтинґ». 65% українців не хочуть змінювати країну проживання, натомість 27 % зазначили, що планують еміґрувати. Найчастіше про бажання переїзду за кордон зазначали учасники дослідження віком до 35 років. Серед них більше чоловіків, освічених людей із вищими прибутками.
Найбільше людей, котрі не хочуть жити в Україні, мешкають у Житомирській, Сумській, Закарпатській, Тернопільській, Чернівецькій областях і Києві. Соціологи зазначають, що бажання еміґрувати частіше мають ті, у кого хтось із родичів працює за кордоном.
Для проживання своїх дітей 50 % опитаних кращою країною обрали Україну. Водночас чверть учасників дослідження хотіли б, щоб їхні діти жили у країнах Європи. Ще 7 % — у США, 3 % — у інших країнах і лише 2 % — у Росії. 13 % не змогли визначитися із відповіддю на це запитання.
Україну як країну для проживання для своїх дітей частіше обирали старші учасники дослідження, мешканці сіл і люди з нижчим рівнем прибутків. А от молодь, багатші й освіченіші люди як можливе місце проживання наступного покоління найчастіше обирали країни Заходу. Найбільше таких серед жителів Сумської, Житомирської, Чернігівської, Тернопільської, Закарпатської, Івано-Франківської областей та Києва.
Опитування поводилося серед українців віком від 18 років. Вибіркова сукупність: 30 тис. респондентів (по 1,2 тис. у кожному реґіоні). Помилка репрезентативності дослідження — не більше 0,6 %.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply