Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

138 тис. українців мають дозволи на тимчасове проживання в ЄС

Автор:

|

Грудень 26, 2018

|

Рубрика:

138 тис. українців мають дозволи на тимчасове проживання в ЄС

Актуальні дозволи на тимчасове проживання тепер має близько 200 тис. іноземців з-за меж Європейського Союзу. Про це заявив Яків Дудзяк, прес-секретар Управління у справах іноземців Республіки Польща (РП). Найбільше серед них — громадян України (138 тис.), Індії (7,7 тис.), В’єтнаму (7 тис.), Китаю (7 тис.) і Білорусі (5 тис.). 64 % із них — це особи у віці від 20 до 39 років, особи у віці од 40 до 59 років становлять 23
%. Молодь до 20 років — 10 %.
«Найпопулярнішим реґіоном є Мазовєцьке воєводство, де дійсні дозволи отримали близько 64 тис. осіб, а також Великопольське та Малопольське воєводства — по 20 тис. осіб., Нижньосілезьке — 13,5 тис., Сілезьке — 13 тис.», — поінформував п. Дудзяк.
Більшість іноземців з-за меж ЄС перебуває в Польщі тимчасово на підставі відповідних віз. Управління у справах іноземців нагадує, що особи, котрі хочуть оселитися в РП на довше, подають у воєводські установи свої прохання, щоб дозволи на проживання, найчастіше тимчасові. «Особи, котрі дотримуються умов надання таких дозволів, отримують документи, що підтверджують їхнє право перебувати в країні», — підтвердив чиновник. Дозвіл на тимчасове проживання можуть видавати щонайбільше на три роки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply