Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Випустили картку VISA Holodomor

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Випустили картку  VISA Holodomor

Українська національна федеральна кредитна спілка (УНФКС) оголосила про випуск фінансового продукту на підтримку заходів із висвітлення та вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932—1933 рр. Кредитна картка VISA Holodomor є результатом партнерства кредитної спілки та Крайового комітету США для визнання Голодомору Ґеноцидом 1932 — 1933 рр. Картка дає змогу її власникам долучитися до підтримки діяльності Крайового комітету Голодомору, спрямованої на поширення правди про організований сталінською владою штучний голод українців і розуміння Голодомору як Ґеноциду українського народу.

«Унікальність продукту полягає в тому, що власники кредитної картки VISA Holodomor робитимуть фінансові внески, не витрачаючи власних коштів, — ідеться в повідомленні прес-служби УНФКС. — Внески до Крайового комітету Голодомору, які складатимуть 1 % від обсягів щоденного використання картки, сплачуватиме УНФКС».

Представляючи кредитну картку, Володимир Дробенко, голова дирекції кредитної спілки, відзначив особливе значення цього продукту. «Відтепер не лише політичними деклараціями та громадськими акціями, а й звичайними предметами щоденного вжитку українці мають змогу сприяти утвердженню правди про один із найстрашніших злочинів проти людства в ХХ ст.», — сказав пан Дробенко. Кредитна картка VISA Holodomor уже доступна для замовлення членів УНФКС.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply