Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Звернення Генерального консульства України в Нью-Йорку

Автор:

|

Квітень 27, 2017

|

Рубрика:

Звернення Генерального консульства України в Нью-Йорку

Шановні громадяни України! Станом на сьогодні Генеральне консульство України в Нью-Йорку здійснює актуалізацію відомостей щодо тих громадян, котрі перебувають на постійному консульському обліку у нашій установі (мають відповідну відмітку у паспорті громадянина України для виїзду за кордон) та впродовж останніх десяти років не зверталися до Генконсульства з тих чи інших питань.
У цьому зв’язку звертаємося з проханням до таких громадян надіслати до Генерального консульства в електронному вигляді (на електронну пошту nyoblik@mfa.gov.ua) актуалізовані відомості щодо себе за формою, яку можна знайти на веб-сторінці Генконсульства ny.mfa.gov.ua у розділі «Новини Консульства». Разом із формою просимо також надіслати скан-копію діючого паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
У разі неподання відповідної інформації до 1 червня ц. р. такі громадяни будуть зняті з постійного консульського обліку.
Крім цього, просимо усіх громадян, котрі перебувають на постійному консульському обліку в установі, інформувати Генеральне консульство України в Нью-Йорку про будь-які зміни щодо свого місця проживання, контактів тощо. У разі додаткових запитань просимо звертатися електронною поштою на адресу: nyoblik@mfa.gov.ua або за номером телефону: 212-371-6965.
Генеральне консульство України в Нью-Йорку

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply