Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Зустрічі Оксани Маркарової з діаспорою

Автор:

|

Травень 08, 2021

|

Рубрика:

Зустрічі Оксани Маркарової з діаспорою
Оксана Маркарова

Оксана Маркарова, нова послиня України, прибула до США, і вже провела низку зустріч. Насамперед із представниками діаспори — Іриною Мазур, віцепрезиденткою Української федерації Америки та «Нової української хвилі», членкинею ради правління благодійної організації «Разом для України» та почесною консулинею у м. Філадельфія (штат Пенсільванія), а також Михайлом Савківим, віцепрезидентом Українського конґресового комітету Америки (УККА). «Ми маємо великі плани на політичну, бізнесову та культурну співпрацю між українськими та американськими реґіонами, — поділилася дипломатка. — Один із пріоритетів — розширення роботи з Конґресом США» .
Також вона зустрілася з митрополитом-архієпископом Української греко-католицької церкви США, головою Філадельфійської архієпархії Борисом Ґудзяком, єпископом-емеритом Іваном Бурою та о. Робертом Гітченсом. «Церква й Український католицький університет відіграють величезну роль у творенні нової доброчесної України. Однаково з владикою бачимо наші місії щодо поширення правди серед друзів американців про нову модерну Україну, яка сьогодні боронить демократію в Європі в Чорноморському реґіоні, проходить важливі трансформації, може багато дати світу і є відповіддю на багато глобальних викликів», — зазначила п. Маркарова. За її словами, за результатами душевної та дуже змістовної зустрічі її учасники домовилися більше взаємодіяти в усіх напрямах.
Крім цього, послиня провела зустріч із Надією та Робертом Мак-Конеллами, й Едвардом Чау, представниками потужної «Групи друзів України у США» й організації US-Ukraine Foundation. «Наша співпраця є важливою платформою для обміну інформацією, залучення українських та американських офіційних представників та експертів до діалогу щодо політичного, безпекового, економічного та бізнесового розвитку України. Плануємо активно співпрацювати й за новими ініціативами, наприклад, інноваціями та стартапами», — повідомила вона.
Як повідомляв «Міст», Оксана Маркарова запланувала створити у США «Український дім».

До слова
Сергій Кислиця, постійний представник України при Організації Об’єднаних Націй (ООН) заявив, що українська громада у США дуже допомагає у його роботі в ООН, і дипломат доволі активно спілкуєтеся з її представниками, багатьох з яких знає ще з Вашинґтона. «Приміром, Андрій Добрянський, представник УККА, коли ми торік організовували онлайн-прийом, був нашим ведучим. Активно співпрацюємо з українськими жіночими організаціями США. Коли проводили засідання комісії з питань статусу жінок, ми активно взаємодіяли з ними. Працюємо також із представниками кримськотатарської діаспори — вони тут доволі активні. Робимо часом спільні заходи з ними», — поінформував він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply